Badania psychologiczne, badania kierowców - Szczecin / Stargard Szczeciński
Badania kierowców oraz inne badania psychotechniczne i psychologiczne - zapraszamy - Szczecin i Stargard Szczeciński, Ośrodek Badań Psychologicznych i Lekarskich
 
Szczecin
ul. Golisza 25a

Informacja i rejestracja:
tel. 91 423 33 88
tel. 91 44 24 524
tel. 501 750 396
tel. 507 836 607


Stargard Szczeciński
ul. S. Okrzei 3F - tel. 91 577 15 97
Badania psychologiczne

Wszystkich zainteresowanych przeprowadzeniem badań psychologicznych oraz badań psychotechnicznych w celu uzyskania orzeczenia psychologicznego zapraszamy do naszego Ośrodka.

 

PSYCHOLOGICZNE BADANIA KIEROWCÓW
Przeprowadzamy kompleksowe - wstępne i okresowe badania psychologiczne kierowców, badania w celu odzyskania prawa jazdy (nietrzeźwość, po wypadku, punkty karne).

 

BADANIA PSYCHOLOGICZNE DO PRACY W WARUNKACH WYMAGAJĄCYCH WYSOKIEJ SPRAWNOŚCI PSYCHOFIZYCZNEJ, BADANIA PSYCHOTECHNICZNE

Pracowników wykonujących rodzaje prac określone w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Socjalnej (wykaz prac - zobacz tu) zapraszamy do przeprowadzenia badań w naszym Ośrodku.

Wydajemy niezbędne orzeczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania m.in. czynności inspektora drogowego (badania inspektorów transportu drogowego), wykonywania zadań pracownika zabezpieczenia technicznego (badania psychologiczne dla pracowników ochrony) I i II stopnia. Przeprowadzamy także badania i wydajemy orzeczenia dla osób ubiegających się lub posiadających prawo do wykonywania lub kierowania działalnością gospodarczą albo bezpośrednio zatrudnionych przy wytwarzaniu i obrocie materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym.

 

BADANIA SĘDZIÓW, BADANIA PROKURATORÓW, BADANIA ASESORÓW

 

BADANIA PSYCHOLOGICZNE DO POZWOLENIA NA BROŃ - zobacz tutaj